Registered - Ilmoittautuneet - Anmälda

 Sorted by: Class & Sail Number
Class         Sail NumberSailor                        Subgroup                      From                Rmks 
----------------------------------------------------------------------------------------------
Laser Radial  FIN77010   Britt Wahlsten        Grand Master & Lady  Åländska SS         1960 
Laser Radial  FIN121752  Bengt Enoksson      Legends                     Esbo SF             1944 
Laser Radial  FIN137682  Lars G Thelestam  Legends                     Nyländska JK        1939 
Laser Radial  FIN138051  Olli T Turunen        Legends                     Nagu SS             1939 
Laser Radial  FIN149228  Nils Lagerström      Gr Grand Master       Esbo SF             1950 
Laser Radial  FIN165701  Vesa Viitananen      Legends                    Espoon PS           1943 
Laser Radial  SWE170722  Csilla Gal              Apprentice & Lady    Ludvika SS          1976 
Laser Radial  AUS180037  Juha Vanhakartano Grand Master        Adelaide SC         1962 
Laser Radial  FIN194638  Erik Wahlsten            Master                   Åländska SS         1967 
Laser Radial  FIN194810  Charlotta Lemström   Master & Lady      Esbo SF             1968 
Laser Radial  FIN207534  Johan Bischoff         Grand Master         Esbo SF             1961 
Laser Radial  FIN208945  Derek Breitenstein    Gr Grand Master   Esbo SF             1950 
Laser Std     FIN0           Messina Michelangelo   Grand Master      Lohjan P            1962 
Laser Std     FIN1           Thomas Baltscheffsky   Grand Master      Esbo Segelförening  1962 
Laser Std     FIN1042      Henrik Eklund             Grand Master        Esbo SF             1961 
Laser Std     FIN94357   Sampo Valjus            Grand Master           Oulun PS            1959 
Laser Std     FIN138052  Timo Turunen            Master                    Nagu SS             1967 
Laser Std     FIN172758  Mikael Haag             Master                     Espoon PS           1968 
Laser Std     FIN180476  Herrick Ramberg                                      Nagu SS                  
Laser Std     FIN181493  Tore Kindstedt          Grand Master           Esbo SF             1956 
Laser Std     FIN185340  Veijo Pönni                Master                     Turun PS            1971 
Laser Std     FIN185343  Martin Baltscheffsky  Grand Master          Esbo SF             1960 
Laser Std     FIN185344  Mikko Rantala           Apprentice               Tuusulanjärven P    1976 
Laser Std     FIN188677  Arto Sormunen          Grand Master          Lohjan P            1963 
Laser Std     FIN193597  Peter Westermarck    Grand Master         Esbo SF             1964 
Laser Std     FIN195502  Timo Seppäläinen      Grand Master         Helsingfors SK      1960 
Laser Std     FIN198215  Juha Laurila               Master                     Espoon PS           1970 
Laser Std     FIN212705  Casimir Bäck              Master                     Nyländska JK        1967 
Laser Std     FIN214111  Ettore Mancinelli         Master                     Espoon PS           1967 
Laser Std     FIN214233  Joni Päivinen              Master                     Kuopion PS          1969 

Principal Race Officer: Roger Nylund
Scorekeeper: Roger Nylund

St. Pete Scorer